akustika
Silentmax3D

Dopřejte si akustickou pohodu
Luxusní edice akustických panelů

Akustika
Hybridní difuzor

Akustická řešení pro náročné.

Síťový filtr
EMI Neutralizer

Ultra čisté napájení bez kompromisů.
To nejlepší pro Vaše audio komponenty.

Reprosoustavy
Evolution

Zvuk, na který nezapomenete & žádné vúdú.
High end reprosoustavy nejvyšší kvality osazené vysoce citlivými reproduktory.

Zážitek

Poslechové studio

Dopřejte si opravdový hudební zážitek v soukromí našeho nového poslechového studia.

Na dynamiku a plnost těch nejjemnějších detailů jen tak nezapomenete!

Reprosoustavy

Díky výjimečné citlivosti přenášíme ty nejjemnější detaily přímo k vám


Umělec komponuje příběh. Své vnitřní pocity, náladu a emoce vkládá do hudebního díla. Celou uměleckou kompozici se snažíme přenést přímo k vám, co nejvěrněji, včetně těch nejjemnějších detailů. Díky výjimečné citlivosti dokážete rozlišit sílu stisku struny nebo velikost saxofonového plátku. Zvukový projev našich produktů ladíme k dokonalosti skutečných hudebních nástrojů. Vnímáme jejich barvu, konturu, dynamiku projevu a směrem k posluchači se je snažíme přenést technicky co nejdokonalejší cestou.

Sluch je nejvnímavější lidský smysl s obrovským rozlišením 1:10-12. Klasické stereo je dnes často opomíjeno, přitom poslech kvalitní nahrávky na kvalitní audio sestavě ve správných akustických podmínkách je okouzlující relaxační zážitek.

Testimoniály

Recenze

Pavel Víšek
Časopis Stereo & Video

Posluchače si omotají kolem prstu po poslechu několika prvních nahrávek, u nichž zaujmou transparentním zvukem napříč celým přenášeným pásmem, prokreslením středního pásma, hloubkou prostoru i neomylnou lokalizací jednotlivých nástrojů.
Z audiofilské nirvány jinak dokáže tu a tam vytrhnout pouze nevhodně vybraná nahrávka s nižší technickou kvalitou, k níž bývají běžné reprosoustavy milosrdnější.

František Kraut
Hifivoice

Do nahrávky je úžasný vhled – přesně víte, kde se který hudebník nachází, nástroje mají reálnou velikost a hlavně velmi přesné prostorové zakotvení, včetně například dozvuku činelu realisticky dokreslující celou nahrávací místnost. Že má hudba prostě šťávu si uvědomíte například při poslechu sólového klavíru – zde jsem takovou znělost při poslechu reprodukce ještě dosud nezaznamenal. Dlouho jsem zvažoval, zda vyřknu následující tvrzení: Jde o „best-buy“ desetiletí! 

Stuart Smith
Hifi Pig Magazine

Čím déle poslouchám tuto nahrávku, tím více jsem okouzlen schopností reprosoustav Evolution zanechat v člověku pocit, že poslouchá reálné hudebníky v reálném prostoru před sebou… vokál je zde skutečně ohromující! Kytarové sólo z Smoke On The Water od Deep Purple, nebo detaily v Day By Day od Induologue jsou předkládány nejrealističtěji a nejlépe jak jsem kdy slyšel na jakýchkoli reprosoustavách napříč všemi cenovými kategoriemi.

Přihlaste se

Odběr novinek

Dáme vám vědět o naší účasti na výstavách, o nových recenzích a produktech, o nových místech, kde si můžete reprosoustavy poslechnout, nebo o nových příspěvcích na našem blogu. Nebudeme vám posílat spam.