Akustika
Hybridní difuzor

Akustická řešení pro náročné.

Síťový filtr
EMI Neutralizer

Ultra čisté napájení bez kompromisů.
To nejlepší pro Vaše audio komponenty.

Reprosoustavy
Evolution

Zvuk, na který nezapomenete & žádné vúdú.
High end reprosoustavy nejvyšší kvality osazené vysoce citlivými reproduktory.

Zážitek

Poslechové studio

Dopřejte si opravdový hudební zážitek v soukromí našeho nového poslechového studia.

Na dynamiku a plnost těch nejjemnějších detailů jen tak nezapomenete!

Reprosoustavy

Díky výjimečné citlivosti přenášíme ty nejjemnější detaily přímo k vám


Umělec komponuje příběh. Své vnitřní pocity, náladu a emoce vkládá do hudebního díla. Celou uměleckou kompozici se snažíme přenést přímo k vám, co nejvěrněji, včetně těch nejjemnějších detailů. Díky výjimečné citlivosti dokážete rozlišit sílu stisku struny nebo velikost saxofonového plátku. Zvukový projev našich produktů ladíme k dokonalosti skutečných hudebních nástrojů. Vnímáme jejich barvu, konturu, dynamiku projevu a směrem k posluchači se je snažíme přenést technicky co nejdokonalejší cestou.

Sluch je nejvnímavější lidský smysl s obrovským rozlišením 1:10-12. Klasické stereo je dnes často opomíjeno, přitom poslech kvalitní nahrávky na kvalitní audio sestavě ve správných akustických podmínkách je okouzlující relaxační zážitek.

Testimoniály

Recenze

Pavel Víšek
Časopis Stereo & Video

Posluchače si omotají kolem prstu po poslechu několika prvních nahrávek, u nichž zaujmou transparentním zvukem napříč celým přenášeným pásmem, prokreslením středního pásma, hloubkou prostoru i neomylnou lokalizací jednotlivých nástrojů.
Z audiofilské nirvány jinak dokáže tu a tam vytrhnout pouze nevhodně vybraná nahrávka s nižší technickou kvalitou, k níž bývají běžné reprosoustavy milosrdnější.

František Kraut
Hifivoice

Do nahrávky je úžasný vhled – přesně víte, kde se který hudebník nachází, nástroje mají reálnou velikost a hlavně velmi přesné prostorové zakotvení, včetně například dozvuku činelu realisticky dokreslující celou nahrávací místnost. Že má hudba prostě šťávu si uvědomíte například při poslechu sólového klavíru – zde jsem takovou znělost při poslechu reprodukce ještě dosud nezaznamenal. Dlouho jsem zvažoval, zda vyřknu následující tvrzení: Jde o „best-buy“ desetiletí! 

Stuart Smith
Hifi Pig Magazine

Čím déle poslouchám tuto nahrávku, tím více jsem okouzlen schopností reprosoustav Evolution zanechat v člověku pocit, že poslouchá reálné hudebníky v reálném prostoru před sebou… vokál je zde skutečně ohromující! Kytarové sólo z Smoke On The Water od Deep Purple, nebo detaily v Day By Day od Induologue jsou předkládány nejrealističtěji a nejlépe jak jsem kdy slyšel na jakýchkoli reprosoustavách napříč všemi cenovými kategoriemi.

Přihlaste se

Odběr novinek

Dáme vám vědět o naší účasti na výstavách, o nových recenzích a produktech, o nových místech, kde si můžete reprosoustavy poslechnout, nebo o nových příspěvcích na našem blogu. Nebudeme vám posílat spam.