Napájecí kabel RD PWR-CU

Precizní stíněný napájecí kabel pro audio komponenty. Ruční výroba, kvalitní materiál i zpracování, vynikající vodivost, kvalitní stínění.

Dopřejte vašim audio komponentům kvalitní napájení bez kompromisů.

Zjistit více 
Napájecí kabel RD PWR-CU - 50 cm
Hloubka cm
Šířka 50 cm
Výška cm
Rozměry
€ 253
Cena
Napájecí kabel RD PWR-CU - 75 cm
Hloubka cm
Šířka 75 cm
Výška cm
Rozměry
€ 298
Cena
Napájecí kabel RD PWR-CU - 100 cm
Hloubka cm
Šířka 100 cm
Výška cm
Rozměry
€ 317
Cena
Napájecí kabel RD PWR-CU - 200 cm
Hloubka cm
Šířka 200 cm
Výška cm
Rozměry
€ 381
Cena
Popis produktu

Napájecí kabel RD PWR-CU

Parametry

Kabel
Průřez: 3 x 4,5 mm2
Stínění: CU oplet
Provedení: OFC + Silver fiber
Čistota: 99,999 %
Dielektrikum: 100% bavlna
AC vidlice
Typ: 2P+PE
Napětí / proud: 230 VAC / 16A
Povrchová úprava kontaktů: Zlacené
Zástrčka
Typ: EU IEC60320
Napětí / proud: 230 VAC / 16A
Povrchová úprava kontaktů: Zlacené

Specifika

Precizní provedení

Napájecí kabel RD PWR-CU je unikátní svou konstrukcí, kde se snoubí výhody mědi a stříbrného vlákna pro ideální vodivost a frekvenční stabilitu. Kvalitní koncovky se zlacenými kontakty zajišťují ochranu proti oxidaci a ideální kontakt v zásuvce. Přístrojová část kabelu je vyrobená s velkým přítlakem na kontakty pro dokonalý přenos proudu do spotřebiče. Pro zvýšení imunity proti vnějšímu elektromagnetickému poli je stínění na straně vidlice připojeno na svorku PEN. Kabel je z vnější strany opleten bavlnou, která je také díky jejím vynikajícím izolačním schopnostem součástí vnitřního dielektrika. Čtyřvrstvá izolace, velmi dobrá ohebnost a minimální vnitřní impedance zajistí spolehlivé a výkonné připojení vašeho audio komponentů k napájení. Designem pak zapadne do zbytku řetězce.

Doporučené

Příslušenství

Síťový filtr RD EMI Neutralizer
€ 7 486

Je komplexní síťový filtr s integrovanou přepěťovou ochranou. Účinně omezuje všudypřítomné VF rušení z napájecí sítě a poskytuje tak vašim citlivým audio komponentům čistý zdroj elektrického proudu. Zvětšením odstupu šumu na pozadí od užitečného signálu se zvuk stává křišťálovějším, s větším množstvím detailů.

Síťový filtr RD Power Filter
€ 1 210

Je unikátní síťový filtr kombinovaný s přepěťovou ochranou. Tento výrobek z dílny RDacoustic účinně chrání vaše audio komponenty i ostatní zařízení proti přepětí při úderu blesku a současně čistí napájení od nežádoucího elektromagnetického rušení („elektrosmogu“). Výsledkem je navýšení kvality zvuku vaší audio techniky.

Chraňte svá zařízení chytře.

Možná ještě nevíte

Otázky a odpovědi

Proč OFC měď?

Zkratka OFC pochází z anglického názvu “”oxygen-free copper”, neboli bezkyslíkatá měď. OFC bezkyslíkatá měď se vyznačuje vysokou elektrickou vodivostí a vysokou tepelnou vodivostí. Vyrábí se pomocí elektrolytické rafinace, aby se snížila hladina kyslíku až na 0,001 % nebo méně. Výsledkem je vynikající vodivost s velmi nízkým elektrickým odporem.

Vybrané příspěvky

Z našeho blogu

Skin efekt existuje
19. 1. 2018

Je pojem „skin efekt“ve světě audiofilů pouze „vúdú klamem“, nebo má tento jev popsaný v roce 1892 J. C. Maxwellem skutečně vliv na reprodukci hudby?

Šum na pozadí v audiu
1. 8. 2020

Naše nové poslechové studio neslouží jen pro poslech hudby, ale poskytuje nám také dostatečný prostor pro různé experimenty a měření. Tento článek se bude zabývat měřením šumu audio sestavy ve slyšitelném spektru, kde mikrofonem měříme šum vycházející přímo z reproduktoru. Porovnávat budeme reálný šum zesilovače, který je napájen přímo ze sítě a potom přes síťový filtr RD EMI Neutralizer.

Měření síťového rušení v praxi
23. 11. 2019

Zajímá vás, jaké rušení se vyskytuje v rozvodné síti? Proč se vůbec zabývat filtrací napájení? Pro názornost jsem měření provedl na čtyřech různých místech. Pro porovnání byl zvolen klasický EURO kabel a RD Power Filter.

Přihlaste se

Odběr novinek

Dáme vám vědět o naší účasti na výstavách, o nových recenzích a produktech, o nových místech, kde si můžete reprosoustavy poslechnout, nebo o nových příspěvcích na našem blogu. Nebudeme vám posílat spam.