Jak nakupovat

Na tomto webu najdete naše aktuální portfolio výrobků (kromě zakázkových produktů a povrchových úprav na míru). Všechny položky lze zakoupit a zaplatit online. Naživo je můžete všechny vidět, poslechnout a zažít v našem referenčním poslechovém studiu v Rožnově pod Radhoštěm. Naše produkty můžete také vidět a slyšet na audio výstavách.

Dostupnost produktů

Produkty „na skladě“ (tj. Není uvedeno, že jsou „na objednávku“), jsou okamžitě k dispozici. U produktů, které jsou označeny jako „vyrobené na objednávku“, jsou na stránce produktu uvedeny příslušné výrobní časy (tj. Čas před odesláním). Neaktualizujeme aktuální skladovou dostupnost těchto položek ve webovém obchodě. Daná doba je tedy horní mez; obvykle jsou hotové dříve a některé (zejména výchozí velikosti / verze) mohou být skladem a okamžitě k dispozici.

Zakázkové produkty

Webový obchod nabízí možnost přizpůsobit některé produkty zasláním poznámky spolu s objednávkou. Pokud je požadavek složitější povahy, neváhejte nám poslat e-mail s podrobnostmi. „Základní“ nabídka představuje nejpopulárnější část naší produkce. Pokud je položka označena jako „na skladě“, znamená to, že máme na skladě standardní verzi a vaše rozhodnutí přizpůsobit ji přesune do kategorie „na objednávku“. U zakázek na zakázku (ať už dohodnutých prostřednictvím e-mailu nebo jiných komunikačních prostředků) se snažíme udržovat stejnou cenu jako základní produkt a příplatky se vztahují pouze v případě potřeby.

Způsob platby

Platba kreditní kartou je k dispozici prostřednictvím ověřené české brány třetích stran (pays.cz). Údaje o kreditní kartě s námi nejsou sdíleny. Pokud platíte kartou, bude vám banka účtovat v EUR. Další možností je bankovní převod, kde vám budou po vyplnění objednávky zaslány informace o způsobu platby. Platba bankovním převodem je možná v EUR nebo CZK. Vezměte prosím na vědomí, že pokud se rozhodnete platit tímto způsobem, výroba / odeslání vaší položky nebude zahájeno, dokud nedostaneme vaši platbu.

Odeslání

Doba odeslání menších položek (např. Příslušenství nebo zvukové komponenty) je nastavena na maximálně tři pracovní dny. U větších položek, které vyžadují pokročilejší balení, je doba odeslání maximálně sedm pracovních dnů.

Celní proclení

Pokud se nacházíte mimo Evropskou unii, mohou vám při příjezdu zboží vzniknout další poplatky za pokrytí daní a poplatků vaší země. Ty, stejně jako samotný proces celního odbavení, jsou obecně mimo náš dosah a musíte je pokrýt a vyřídit vy. Obvykle jsme schopni pomoci v případě větších dodávek, kde máme větší kontrolu nad pohybem zásilky, ale mějte na paměti, že odpovědnost za daně a cla je v konečném důsledku zákazník, ai když v jakémkoli okamžiku zakročíme, je nutná vaše úplná spolupráce .

Vrácení zboží

Před odesláním jsou položky důkladně zkontrolovány a otestovány. Ve velmi nepravděpodobném případě, že vznikne důvod k reklamaci, vám bezodkladně pomůžeme vyřešit záležitost dohodou na řešení. Pokud není žádoucí částečná refundace a / nebo jiná vzdálená náprava, pokryjeme zpáteční dopravu a budete mít na výběr, zda obdržíte pozměněný / náhradní produkt, nebo plnou refundaci.
Pokud jde o vrácení zboží, kde nebyla chyba na naší straně, nabízíme

Přihlaste se

Odběr novinek

Dáme vám vědět o naší účasti na výstavách, o nových recenzích a produktech, o nových místech, kde si můžete reprosoustavy poslechnout, nebo o nových příspěvcích na našem blogu. Nebudeme vám posílat spam.