Jak nakupovat

Nabídka na tomto webu představuje naše aktuální portfolio výrobků (kromě zakázkových produktů a povrchových úprav na míru). Všechny položky lze zakoupit a zaplatit online. Naživo si je můžete osahat a zažít v našem referenčním poslechovém studiu v Rožnově pod Radhoštěm. Omezený výběr je také k vidění na audio výstavách, kterých se účastníme. Nakoupit lze také u našich partnerů.

Dostupnost produktů

Produkty „na skladě“ (tj. není uvedeno, že jsou „na objednávku“), jsou okamžitě k dispozici. U produktů, které jsou označeny jako „zakázková výroba“, je na stránce produktu uvedena doba potřebná pro výrobu (tj. čas před odesláním). U těchto položek v e-shopu neaktualizujeme aktuální skladovou dostupnost. Daná doba je tedy horní mez; výrobky jsou obvykle připraveny dříve a některé (zejména výchozí velikosti/verze) mohou být skladem a okamžitě k dispozici.

Zakázkové produkty

E-shop nabízí možnost změnit vlastnosti některých produktů zasláním poznámky spolu s objednávkou. Pokud je váš požadavek složitější povahy, neváhejte nám nejdříve poslat e-mail s podrobnostmi. „Základní“ nabídka e-shopu představuje nejpopulárnější část naší výroby. Pokud je položka označena jako „na skladě“, znamená to, že máme na skladě standardní vyobrazenou verzi. Vaše rozhodnutí přizpůsobit si ji, ji přesouvá do kategorie „na objednávku“. U výroby na zakázku (ať už dohodnuté prostřednictvím e-mailu nebo jinou formou komunikace) se snažíme udržovat stejnou cenu jako u základního produktu a příplatky navrhujeme pouze pokud je to nutné.

Způsob platby

Platba kartou je k dispozici prostřednictvím bezpečné české platební brány (pays.cz). Údaje o kartě s námi nejsou sdíleny. Pokud platíte kartou, částka bude účtována v EUR. Další možností platby je bankovní převod (informace k platbě vám budou zaslány po dokončení objednávky). Platba bankovním převodem je možná v CZK nebo EUR. Pokud se rozhodnete zaplatit převodem, výroba/odeslání vaší objednávky nebude zahájena, dokud neobdržíme vaši platbu.

Odeslání

Doba odeslání menších položek (např. příslušenství nebo audio komponenty) je maximálně tři pracovní dny. U větších položek, které vyžadují pokročilejší balení, je doba odeslání maximálně sedm pracovních dnů.

Doprava

Menší produkty jsou standardně zasílány přepravní společností. Zásilky jsou pojištěny. U větších produktů (akustické difuzory, reprosoustavy) volíme individuální dopravu naším vozem, kdy je možné dohodnout také následnou instalaci.

Vrácení zboží

Před expedicí jsou výrobky velmi důkladně kontrolovány. Pokud by i tak vznikl důvod k reklamaci, bezodkladně vám nabídneme možná řešení. Pokud není možná vzdálená náprava, pokryjeme náklady na dopravu zpět k nám a následně budete mít na výběr, zda vám poskytneme produkt bez vad znovu, nebo peníze zpět.

Produkty je také možné bez jakýchkoli dalších poplatků z naší strany vrátit do 60 dnů od obdržení. V takovém případě však pokrýváte náklady na dopravu zpět k nám vy a produkty musí být v původním stavu bez jakýchkoli známek opotřebení či používání. Tato možnost se nevztahuje na „zakázkové produkty“ (viz výše). Možnost a podmínky vrácení takového, pro zákazníka speciálně upraveného produktu, jsou otázkou individuální domluvy. V případě že si budete přát vrátit produkt který nese známky používání, je možné dohodnout se na vrácení s ustoupením adekvátní části ceny produktu v náš prospěch.

Přihlaste se

Odběr novinek

Dáme vám vědět o naší účasti na výstavách, o nových recenzích a produktech, o nových místech, kde si můžete reprosoustavy poslechnout, nebo o nových příspěvcích na našem blogu. Nebudeme vám posílat spam.