Mramorový podstavec

Pro dokonalejší stabilitu a odhmotnění reprosoustav.

Zjistit více 
Hloubka  53 cm, Šířka  53 cm, Výška  3 cm
Rozměry
€ 1 362
Cena
Popis produktu

Mramorový podstavec

Dalším volitelným příslušenstvím, které pro reprosoustavy Evolution nabízíme, je mramorový podstavec. Pro kvalitní poslech je důležité, aby konstrukce reprosoustav seděla pevně na zemi. Mramorové podložky jsou vybroušené do dokonalé roviny. Po vyvážení tak poskytují stabilní plochu pro umístění reprosoustav. Deska je vpředu ozdobena destičkou s logem RDacoustic. Standardně dodáváme odstín vícebarevné červené, na váš požadavek jsme však schopni dodat i jiné barevné provedení.  

Doporučené

Příslušenství

Reprosoustavy Evolution
€ 21 175

Jsou určeny pro velmi věrný stereo poslech. Při podání hudby se vyznačují extrémním množstvím detailů, vynikající lokalizací nástrojů a prostorovostí. Obsahují pouze jeden vysoce citlivý reproduktor doplněný unikátní hornovou ozvučnicí.

Inspirováno minulostí, formováno přítomností.

 

Vybrané příspěvky

Z našeho blogu

Akustika místnosti nejen pro audiofily
30. 3. 2019

Ani se sebedokonalejší audio sestavou nedosáhnete dobrého výsledku v mizerných akustických podmínkách. Zajímá vás, jak zlepšit akustiku místnosti?

Měření síťového rušení v praxi
23. 11. 2019

Zajímá vás, jaké rušení se vyskytuje v rozvodné síti? Proč se vůbec zabývat filtrací napájení? Pro názornost jsem měření provedl na čtyřech různých místech. Pro porovnání byl zvolen klasický EURO kabel a RD Power Filter.

Šum na pozadí v audiu
1. 8. 2020

Naše nové poslechové studio neslouží jen pro poslech hudby, ale poskytuje nám také dostatečný prostor pro různé experimenty a měření. Tento článek se bude zabývat měřením šumu audio sestavy ve slyšitelném spektru, kde mikrofonem měříme šum vycházející přímo z reproduktoru. Porovnávat budeme reálný šum zesilovače, který je napájen přímo ze sítě a potom přes síťový filtr RD EMI Neutralizer.

Přihlaste se

Odběr novinek

Dáme vám vědět o naší účasti na výstavách, o nových recenzích a produktech, o nových místech, kde si můžete reprosoustavy poslechnout, nebo o nových příspěvcích na našem blogu. Nebudeme vám posílat spam.