RD power filter – A.J.

Jsou to takové ty hifistické pocity, nic změřitelného nebo jakkoliv kvantifikovatelného. Hraje to trochu jinak (předtím to nehrálo špatně, mám high end sestavu). Zvuk se pročistil, možná více vystoupil vokál a jednotlivé nástroje u kvalitní nahrávky. Při velké hlasitosti nepatrně poklesl jemný šum z repro když gramo nehraje, pouze je zapnutý pre-amp (mám citlivou low output MC přenosku). Tento filtr + přepěťová ochrana v jednom jakožto singl řešení pro jeden hifi přístroj mi vyhovuje. Přesně toto řešení jsem hledal a potřeboval.“ A. J.

Pro nás v RDacoustic je dokonalé vnímání detailů v hudbě to nejdůležitější. Právě detaily u lidského sluchu dokreslují pocity z vnímání hudby. Radost, tajůplnost, strach, syrovost nástrojů, ze které až mrazí a vstávají chlupy na předloktí. K extrémní citlivosti liskéhu schuchu je kvalitní síťový filtr nutností. Hlavně dnes, vzhledem ke stále stoupajícímu elekromagnetickému smogu a rušení v napájecí síti. 
Přihlaste se

Odběr novinek

Dáme vám vědět o naší účasti na výstavách, o nových recenzích a produktech, o nových místech, kde si můžete reprosoustavy poslechnout, nebo o nových příspěvcích na našem blogu. Nebudeme vám posílat spam.