Fázový stabilizátor

Fázový stabilizátor lze využít jako doplněk k reprosoustavám Evolution nebo Euphoria. Ovlivňuje směrovost a vyzařovací charakteristiku měniče na vysokých kmitočtech.

Zjistit více 
Fázový stabilizátor - 40 mm
Hloubka 4 cm
Šířka 3.5 cm
Výška 3.5 cm
Rozměry
€ 40
Cena
Fázový stabilizátor - 50 mm
Hloubka 5 cm
Šířka 3.5 cm
Výška 3.5 cm
Rozměry
€ 40
Cena
Fázový stabilizátor - 60 mm
Hloubka 6 cm
Šířka 3.5 cm
Výška 3.5 cm
Rozměry
€ 40
Cena
Fázový stabilizátor - 70 mm
Hloubka 7 cm
Šířka 3.5 cm
Výška 3.5 cm
Rozměry
€ 40
Cena
Fázový stabilizátor - 80 mm
Hloubka 8 cm
Šířka 3.5 cm
Výška 3.5 cm
Rozměry
€ 40
Cena
Popis produktu

Fázový stabilizátor

Fázový stabilizátor vyrovnává akustický tlak ve středu reproduktoru, zabraňuje akustickým odrazům mezi stěnami menší výškové membrány a směruje akustický tlak přímo k posluchači. Slouží také k vyladění směrovosti reproduktoru. Vliv fázového stabilizátoru je slyšitelný v lokalizaci výšek.

Lze experimentovat s délkou fázového stabilizátoru (nabízíme v délky od 40 do 80 mm). Stabilizátory jsou zhotoveny ze sušeného dubového masivu pro jeho tvrdost a vynikající odrazivost. Všechny nástavce lze bezpečně aplikovat díky magnetické podstavě, která je držena středovým magnetem reproduktoru.

 

Doporučené

Příslušenství

Reprosoustavy Evolution
€ 21 175

Jsou určeny pro velmi věrný stereo poslech. Při podání hudby se vyznačují extrémním množstvím detailů, vynikající lokalizací nástrojů a prostorovostí. Obsahují pouze jeden vysoce citlivý reproduktor doplněný unikátní hornovou ozvučnicí.

Inspirováno minulostí, formováno přítomností.

 

Reprosoustavy Euphoria
€ 16 618

Originalitou řešení, optimalizací ozvučnice bez konstrukčních kompromisů, množstvím testů podložených měření vznikly reprosoustavy, které přináší velmi detailní poslech s mohutnou basovou složkou. Tyto unikátní high end reprosoustavy využívají ideálních vlastností širokopásmového reproduktoru. Vyznačují se detailním přednesem, vynikající prostorovostí a lokalizací nástrojů.

Okuste dokonalost podání nejjemnějších detailů.

Vybrané příspěvky

Z našeho blogu

Příběh vzniku poslechové místnosti 4: ladění akustiky
15. 5. 2020

Přinášíme vám obsáhlé pojednání nejen o akustice. Referenční poslechová místnost v Rožnově pod Radhoštěm stojí za to navštívit. Získali jsme prostory, ve kterých jsme mohli realizovat stavební úpravy pro splnění našich náročných požadavků s cílem dosáhnout co možná nejlepší akustiky a referenční poslechový prostor.

Teorie akustiky – chování zvuku v uzavřeném prostoru
30. 3. 2019

Pro pochopení chování zvuku v uzavřeném prostoru se neobejdeme bez trochy teorie.

Přihlaste se

Odběr novinek

Dáme vám vědět o naší účasti na výstavách, o nových recenzích a produktech, o nových místech, kde si můžete reprosoustavy poslechnout, nebo o nových příspěvcích na našem blogu. Nebudeme vám posílat spam.